Home / Business / گلهای عید پاک – نمادی از تجدید و بهار

گلهای عید پاک – نمادی از تجدید و بهار

Business 0

انواع خاصی از گلها وجود دارد که به طور معمول در جشن عید پاک ، که تا کنون مقدس ترین عید مسیحی است ، استفاده می شود. به آنها نام گلهای عید پاک داده شده است. این شکوفه ها چند رنگ هستند و آنها نماد معاد و تجدید حیات مربوط به عید پاک هستند. آنها نشانه های ایده آل عید پاک و بهار هستند. گلهایی که معمولاً برای اوقات عید پاک استفاده می شوند شامل نیلوفرهای ، سنبل ، آزالیا ، لاله ها ، گل نرگس و گل نرگس است.

نیلوفرهای سفید رایج ترین و شناخته شده ترین گلهای عید پاک هستند و به طور معمول برای تزئین خانه های عبادت در دوره منتهی به عید پاک مورد استفاده قرار می گیرند. این شکوفه ها در اصل از ژاپن است و مردم ایالات متحده در جنگ گل میخک هندی جهانی دوم رشد آنها را آغاز کردند. نیلوفرهایی که سفید هستند علاوه بر رستاخیز مسیح ، نشانه هایی از پاکی و تجدید حیات هستند که عید پاک به آن معروف است. گلبرگهای گل به شکل شیپور هستند ، که نمادی از شیپوری است که خداوند برای فراخواندن عیسی پس از مرگ او استفاده کرده است. قابل توجه است که رشد نیلوفرهای سفید در گلخانه ها به ویژه برای عید پاک مجبور است.

سنبل شکوفه هایی است که به طور سنتی برای آرایش گلهای عید پاک استفاده می شود. آنها در بسیاری از رنگهای متنوع پاستلی وجود دارند که برای عید پاک ایده آل هستند ، از جمله آبی ، بنفش و صورتی. آنها به رنگ سفید نیز موجود هستند. گل سنبل می تواند تا دوازده اینچ رشد کند.

آزالیاس معمولاً در وعده های غذایی عید پاک به میزبان هدیه داده می شود. آنها در فصل عید پاک به طور طبیعی رشد می کنند ، و در طیف گسترده ای از رنگ های دوست داشتنی شامل سفید ، نارنجی ، صورتی و قرمز وجود دارد. این گلها به عنوان نشانه هایی از رستاخیز مسیح و همچنین تجدید حیات و آرزوهای خوب دیده می شوند.

لاله ها نیز از گلهای عید پاک سنتی هستند. این شکوفه های شگفت انگیز نشانه هایی از حس تجدید بهار و عشق ایده آل است. آنها قسمتهای رایج گل آرایی عید پاک هستند و در بیش از 150 نوع موجود هستند. آنها همچنین در طیف گسترده ای از رنگ ها ارائه می شوند.

  •  
    Previous Post

    Find Out Now, What Should You Do For Fast DOWNLOAD PC GAMES?

  •  
    Next Post

    What Is DOWNLOAD PC GAMES and How Does It Work?